Bizi yakından tanıyın.

Müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde, DinçerWEB olarak her zaman en iyi ve en özgün çözümleri sunmaya kararlıyız.

Biz Kimiz ?


DinçerWEB, köklü deneyimlerimizin birikimi ve titizlikle oluşturduğumuz kurumsal kimlik ve altyapı çalışmalarımızla, 2021 yılında başarılı bir şekilde faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız.

Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz, bize önemli bir perspektif sunmuştur: Bizim sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetler, sıradan alışılagelmiş çözümlerden öteye geçer...

Devamını Okuyun

Web Tasarım Uzmanlarından Özel Hizmetler

Modern ve etkileyici web tasarım çözümleriyle dijital dünyada öne çıkın. Profesyonel ekibimizle işinizi en iyi şekilde temsil edecek web siteleri tasarlıyoruz. Kullanıcı odaklı yaklaşımımız ve yaratıcı tasarım anlayışımızla markanızın dijital varlığını güçlendiriyoruz.

Müşteri Hizmetlerimiz ile İletişime Geçin

Hakkımızda

DinçerWEB, köklü deneyimlerimizin birikimi ve titizlikle oluşturduğumuz kurumsal kimlik ve altyapı çalışmalarımızla, 2021 yılında başarılı bir şekilde faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız.

Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz, bize önemli bir perspektif sunmuştur: Bizim sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetler, sıradan alışılagelmiş çözümlerden öteye geçer; bunlar tek seferlik değil, sürekli bir ilişki gerektiren özel çözümlerdir. Bu nedenle, müşterilerimizi yalnızca bir projenin sona erdiği noktada değil, tüm süreç boyunca desteklemek ve yönlendirmek öncelikli görevlerimiz arasında yer almaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımız gereği, geleneksel satış anlayışından farklı bir yola başvuruyoruz. Sektörün genelinde görülen sınırlı bilgiye dayalı ve kısa vadeli yaklaşımlar yerine, DinçerWEB olarak, özverili satış elemanları yerine, alanında uzman DinçerWEB temsilcileri ile müşterilerimizin taleplerine bire bir ve özel ilgi göstermekteyiz.

Zengin yazılım deneyimimiz sayesinde, müşterilerimizin talep ettiği her türlü çözümü, sahada olduğu kadar ofis içinde de gönül rahatlığıyla sunabilmekteyiz. Müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde, DinçerWEB olarak her zaman en iyi ve en özgün çözümleri sunmaya kararlıyız.

Kaliteye yakından
göz atın.

Referanslarımızı inceleyerek, çeşitli sektörlerdeki işletmelerin neden bizi tercih ettiğini ve başarılarını nasıl elde ettiklerini daha yakından görebilirsiniz.

920 +

Projeyi başarıyla teslim ettik.

REFERANSLARIMIZI İNCELEYİN

Gerçek Projeler, Gerçek Sonuçlar

Yeni projeler bizi her zaman heyecanlandırır.

Sizinle çalışmaya hazırız !